Бажання
Додайте товари до списку бажань
Укр
0

Набір Монтессорі карток "Літери"

В наявності
Артикул: 69
580 грн
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Замовити швидко

Навчальні флешкартки "Літери", натхненні монтессорі-методом, можуть бути цінним навчальним інструментом для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку з декількох причин:

1. Візуальне вивчення: реальні зображення на картках з літерами можуть допомогти дошкільням краще зрозуміти й запам'ятати звуки та форми літер. Асоціюючи літеру з об'єктом реального життя, діти можуть засвоїти міцніший зв'язок між абстрактною концепцією літери і її фактичним використанням.

2. Розвиток словникового запасу: картки із реальними зображеннями допоможуть вивчити нові слова та розширити словниковий запас у дітей, допомагаючи розвивати їхні мовні навички.

3. Підготовка руки до письма: працюючи з маркером чи лайнером на водній основі, дитина буде готувати руку до письма та вивчати контур літери у курсивному написанні, щоб відтворити в майбутньому.

4. Аудіальне сприйняття: починаючи навчання із вивчення звуку, що позначає літера, а не з назви самої літери, ви якісно підготуєте дитину до школи.

5. Когнітивний розвиток: заняття із картками можуть покращити когнітивний розвиток дошкільнят, включаючи їхню здатність ідентифікувати і класифікувати об'єкти. Це також може допомогти покращити їхню пам'ять, увагу та концентрацію.

6. Багатосенсорне навчання: якщо доповнити картки фігурками чи модельками тварин, їжі чи предметів, це допоможе залучати декілька сенсорних систем, включаючи зір і дотик. Діти бачать реальне зображення на картці, а потім можуть відчувати 3D мовному об'єкту або фігурці, що може допомогти підсилити багатосенсорне навчання.

7. Цікаве навчання: робота з різними сенсорними матеріалами в поєднанні із електронним навчальним зошитом, що бонусом йде в комплекті до карток, допоможуть вам вивченню алфавіту більш веселим та цікавим шляхом для дітей будь-якого віку.

 

В наборі 33 картки із двостороннім зображенням (контур літери на лицьовій стороні та реалістичне зображення, назва якого починається з цієї літери, на звороті) та два маркери: синій для приголосних та червоний для голосних літер.

Придбавши такі картки, за посиланням на коробці, ви отримаєте безкоштовний допоміжний набір завдань для ваших занять вдома.

Увійти за допомогою
Ми будемо безмежно щасливі вашій оцінці!
Надіслати
Характеристики
Вік 3+
Розмір 140х90 мм
Комплектація 33 картки, два маркери, пакування

Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно (Пн-Пт з 15.00 - 16.30)

Нова пошта — за тарифами перевізника

Укрпошта — за тарифами перевізника

Більше інформації про доставку

Онлайн оплата

Післяплата

Всі електронні зошити та посібники будуть завжди зберігатись у вашому кабінеті й навіть якщо ми їх доповнимо, у Вас зошит автоматично оновиться. 

Система оформлення замовлення спрощена для зошитів, а оплата миттєва. Вам потрібно буде тільки ввести вашу пошту та номер телефону й зошити зʼявляться у вашому особистому кабінеті після оплати.

 

Поширити у соцмережах
Вгору