ОПЛАТА

 

Оплата можлива двома способами:

1. Передоплата здійснюється онлайн на рахунок продавця. При оплаті замовлення банківською картою, обробка платежу (включаючи введення номера картки) відбувається на захищеній сторінці процесингової системи. Детальніше про Оплату

2. Оплата після отримання товару або накладений платіж, що здійснюється на відділенні поштового зв'язку. Ви оплачуєте замовлення тільки після отримання та огляду товару. Цей спосіб передбачає внесення комісії або відсотку перевізнику за переказ платежу. Грошовий переказ є платною послугою. Тому оформляючи і відправляючи товар післяплатою, потрібно заплатити комісію в розмірі 2% від суми грошей (або від вартості товару) + 20 грн.

Індивідуальні замовлення виготовляємо тільки після 100% передоплати.

 

ДОСТАВКА

 

Відправка здійснюється будь-яким зручним для Вас поштовим сервісом:

  • Нова пошта — протягом двох днів; 

  • Укрпошта (тільки для дрібних пакунків) — ср/пт;

  • Самовивіз (безкоштовно) — Ужгород, Закарпатська область (з домовленістю про час).

В неділю, святкові дні та неробочі години відправок не проводимо.

Вартість Товару, яка вказана на сайті Інтернет-магазину не включає в себе вартість доставки Товару Покупцю. Вартість доставки Товару Покупець сплачує  відповідно до діючих тарифів служб доставки (перевізників) безпосередньо обраній ним службі доставки (перевізнику).

Звертаємо Вашу увагу на те, що всі замовлення повністю страхуються при відправці! Будь ласка, при отриманні, перевірте пакування на наявність пошкоджень та цілісність товару всередині. Після отримання товару й виявлення пошкоджень при транспортуванні за межами відділення, на жаль, компенсувати вартість пошкоджень буде неможливо. 

Ми пакуємо товар за свій рахунок, але перевізник має право включати додаткові послуги за пакування (наприклад, упаковка стрейч плівкою) згідно власних правил компанії поштового зв'язку.

При отриманні товару Покупець повинен у присутності представника служби доставки (перевізника)  перевірити відповідність Товару якісним і кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

Якщо Покупець помилково замовив не той товар і хоче його замінити — доставку сплачує Покупець. Якщо Покупцеві прийшов не той товар з нашої вини — ми обміняємо його за власний рахунок.

Увага! Всі відправлення зберігаються на відділенні 6 днів. На сьомий день ми повертаємо їх назад. У випадку, якщо з якихось причин Ви не можете забрати вантаж — повідомте нас за телефоном +380939559557 (Telegram), чи +380676702357 (Viber). Послуга зберігання на Новій пошті вартує 15 грн в день. Якщо вантаж повертається до нас, ми можемо відправити його Вам, після оплати доставки в обидві сторони.