Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: Ви має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив вас за формою, габаритами, кольором, розміром або з інших причин за якими не може бути використаний вами за призначенням.

Проте, відповідно до Постанови  № 172 деякі із представлених в магазині товарів входять в перелік продуктів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню):

дитячі іграшки м'які, товари для немовлят. Це такі товари як: м'ячик Такане, комфортер Гусачок, текстильні хустки, прорізувачі, іграшки для дітей до року. 

До кожного замовлення ми додаємо інструкцію по догляду за іграшкою, та матеріали, що допоможуть Вам у догляді. Дерев'яна іграшка особливо чутлива до догляду. Так як ми не покриваємо іграшки агресивними хімічними речовинами, варто розуміти, що іграшки піддаються температурним змінам, вологості та іншим маніпуляціям. У випадку неправильної експлуатації іграшки, а саме: миттю дерев'яної іграшки, використання агресивних миючих засобів для текстильної продукції, кидання іграшок, що призвели до поломки, нажаль, ми не зможемо замінити Вам товар.

Гроші повертаються покупцеві тільки за умови скасування замовлення продавцем або за фактом успішного вирішення спору. Повна сума оплати замовлення повертається покупцеві протягом 3-х робочих днів відповідно до умов роботи банків.

Якщо, з якихось причин, Ви вирішили скасувати ваше замовлення — зв'яжіться з нами (+38 (067) 670 2357) протягом 5 годин після оформлення вашого замовлення. 


Отримавши замовлення на поштовому відділенні — обов'язково перевірте вміст, навіть якщо Ви його повністю оплатили. Ваше замовлення повністю застраховане, якщо перевізник пошкодив його при транспортуванні — Ви маєте право написати запит на компенсацію коштів на місці. Потім зв'язатись із нами і ми виготовимо для Вас новий товар.

 

Якщо Ви вийшли із відділення, не перевіривши замовлення, а вдома побачили поломку при транспортуванні — ми не зможемо замінити Вам товар, чи повернути кошти, а перевізник не компенсує ці витрати!

Товари виготовлені під індивідуальне замовлення обміну та поверненню не підлягають!