ЩО ТАКОГО ОСОБЛИВОГО В  BAVKA?

... адже магазинів з дитячими іграшками так багато, то чому ж ми?

 

Кожна наша іграшка продумана так, щоб розвивати у дитини конкретні навички, творчі здібності, креативність. Простота іграшки включає уяву малюка, і навчає гратись самостійно.

 

Безпека. Ми покриваємо іграшки безпечними сертифікованими фарбами, призначеними спеціально для іграшок (за потреби надаємо сертифікат якості). Вони не вступають в реакцію зі слиною. Меблі вкриваємо якісним двокомпонентним поліуретановим лаком, країна виробника - Італія. Лак подовжує службу та експлуатацію меблів. Для вологостійкості іграшок, використовуємо імпортну органічну нерафіновану кокосову олію.

Якість. Ми використовуємо сировину високої якості, дотримуючись усіх умов обробки, шліфування та одні з не багатьох, поліруємо наші іграшки на кінцевому етапі обробки. Наші текстильні матеріали виготовлені із тканин високої якості: сатини, преміум бавовна. Наповнення для текстильних матеріалів - це гіпоалергенне синтетичне волокно синтепух найвищого сорту.

 

Естетика. Велику увагу ми приділяємо створенню візуалу та дизайну. Вам буде неймовірно затишно провести час тут.

 

Пакування. Екологічне та естетичне  пакування, яке буде приємно отримати, та не соромно подарувати. Коробочки із переробленого картону, крафт папір та тільки якісна поліграфія. Якщо ВИ обираєте бавку на особливу подію - можемо упакувати ваше замовлення святково. 

 

 

Оперативність. Ми відправляємо ваше замовлення одразу ж у день підтвердження, і уже наступного (максимум - через) дня - ваша іграшка вдома.

Зручно. Ви можете обрати будь який зручний спосіб оплати (накладений платіж (післяплата) чи передоплата) та поштового сервісу (Нова пошта, Укрпошта).⠀

 

Гарантія. Якщо щось пішло не так, Ви отримали не те що уявляли, ми забезпечимо Вам повернення коштів чи заміну іграшки, якщо її не було пошкоджено чи використано. Не підлягають поверненню вироби із текстилю та індивідуальні замовлення.

 

BAVKA - це не про іграшки, а про дитинство. Тут Ви знайдете багато унікального та корисного контенту.  Якісні, чіткі та стислі публікації - це вижимка із багатьох книг.

BAVKA - це сім'я. Це простір для однодумців. Це тепле містечко де завжди затишно і комфортно, де тебе зрозуміють і підтримають.