Кількість
|
Вартість
|
||
|
Дерев'яний молоток та великі зручні гвіздочки допоможуть дитині розвинути зорово-моторну координацію, моторику рук, навички практичного життя.
Дана вправа містити використання малих м'язів, які контролюють зап'ястя, руку, пальці та великий палець. Зап'ястя, рука та пальці дитини повинні розвивати силу, спритність та дрібну моторику. Така вправа допомагає створити основу для майбутніх завдань, включаючи письмо, читання, застібання кнопок на сорочці та застібання блискавки на куртці.
Презентація:
1. Познайомте дитину із матеріалами для роботи. Детально покажіть й назвіть їх.
2. Розмістіть матеріали у зручному для роботи положенні: молоток з боку руки, що домінує, гвіздочки — навпроти, підставку з пластикою по центру. Рекомендуємо працювати за столом, використовуючи тацю.
3. Повільно покажіть дитині, як тримати молоток. Візьміть гвіздочок й притримуючи за основу, накладіть його на поверхню пластики. Скоординуйте руку, щоб попасти молотком чітко по гвіздку.
4. Запропонуйте дитині повторити роботу.
5. Покажіть, як можна вийняти гвіздок найлегшим способом. За бажанням, можна використовувати додаткові інструменти для цього, що є вдома.
Згодом, дитина може використовувати цей молоток і для роботи зі справжніми металевими гвіздками.
Пластику можна також використати для творчої роботи.
Матеріал підходить, як для хлопчиків, так і для дівчаток, що залюбки будуть довгий час вправлятись у цьому занятті.
Це заняття поширене в монтессорі-закладах, вже давно привернуло мою увагу. Починаючи з такої роботи, згодом, дитина зможе легко засвоїти навички роботи із дорослим інструментом. Вона не тільки навчиться логічно мислити, розраховувати сулу удару, контролювати своє тіло й акуратність, але й розвине креативне мислення та уяву.
Таке просте, але геніально корисне заняття для дитини!