Актуальними зараз будуть ігри в темряві. Адже під час відключень світла важко вигадати чим розважити дітей. Наступні ідеї та ігри допоможуть вам згаяти цей час весело та продуктивно.

 

Сардини

 

Як хованки, тільки навпаки.

Хтось ховається, інші чекають, рахуючи до 10, й починають пошуки. Використовуючи ліхтарики, гравці шукають сховану людину. Коли кожен, хто знайшов її сідає поряд і ховається поруч із тим, хто ховається (і всі хлюпаються в схованці, як сардини). Остання людина, яка знайде хованку, стає тим хто першим ховатиметься в наступному раунді.

 

Незвичайні класики

 

Тут все, як в класичному варіанті, тільки використовуємо крейду, що світиться. Для домашньої гри можна використати камінці, що світяться в темряві (по них буде швидко видно, хто зачепить лінію). Також, можна використати світлодіодні стрічки.

Привид

 

Усі гравці мають ліхтарики та збираються в одній точці, щоб вибрати, хто буде привидом. Потім всі не-привиди вимикають свої ліхтарики та голосно рахують до 20, а привид біжить і ховається. Ті, хто не є привидами, вмикають ліхтарі та розходяться, щоб знайти привида. Коли один гравець помічає привида, він кричить «Привид в будинку!» Потім привид і всі гравці повинні бігти назад до початкової точки. Якщо привиду вдається позначити людину, яка не є привидом, до того, як вона досягне домашньої бази, ця особа стає привидом у наступному раунді.

 

Ігри з хула-хупом

 

Його потрібно обгорнути флурисцентнрю стрічкою. Просто весело крутимо таку, підспівуючи в ритм, й спостерігаємо у кого виходить віртуозніше.

 

Червоне світло, зелене світло

 

Знадобиться ліхтар. Його обклеюємо червоним салафаном чи обгорткою. Один гравець стає «офіцером дорожнього руху». Офіцер стоїть на одному кінці ігрової зони з ліхтариком, а решта гравців – на дальньому кінці. Вимкнувши ліхтарик і повернувшись спиною до гравців, офіцер дає «зелене світло!» і гравці рухаються до офіцера. За кілька секунд офіцер швидко повертається до гравців, вмикає їм червоне світло та кричить «червоне світло!» Потім гравці повинні завмерти на місці. Якщо офіцер помітить, що хтось ще рухається, цей гравець повинен повернутися на стартову лінію. Гра триває, доки одному з гравців не вдасться пройти повз офіцера. Цей гравець стає суддею наступного раунду.

 

Споглядання зірок

 

Нехай ваші діти лежать і спостерігають за зірками — це так само заспокійливо, як лежати на ковдрі вдень і дивитися на хмари. Роздрукуйте кілька зіркових карт (в Інтернеті є безкоштовні роздруківки). Зірки на картах можна позначити флурисцентним фломастером, повісити на стіну й вивчати назви сузір’їв.

Боулінг

 

Зберіть мінімум шість порожніх пластикових пляшок і помістіть один або два браслети або намиста, що світяться в темряві, всередині пляшок і закрийте кришки. Виставте пляшки на рівну поверхню та використовуйте пластиковий або гумовий м’яч, щоб спробувати їх збити. За кожну збиту пляшку можна нараховувати бали або різні кольори пляшок для дітей старшого віку.

Ще трохи ідей