Дерев'яна іграшка вона особлива! Матеріал з якого вона виготовлена має, як безліч своїх переваг, так і особливості, які варто враховувати в догляді, щоб іграшка радували вас та вашу дитину довгий час.

 

1. Уникайте вологи:

 

Дерев'яні іграшки погано реагують на вологу. Тримайте їх подалі від води та вологих місць. Не залишайте їх під дощем або на відкритому сонці. Також уникайте миття їх під прямим струменем води.

 

2. Чистка:

Для очищення дерев'яних іграшок використовуйте м'яку ганчірку або м'яку щітку. Це допоможе видалити пил, бруд або інші забруднення. Уникайте використання абразивних матеріалів або сильних хімічних розчинників, оскільки вони можуть пошкодити поверхню іграшки.

 

дерев'яні іграшки

 

3. Зберігання:

Зберігайте дерев'яні іграшки в сухому місці з нормальними умовами вологості. Вони можуть бути розміщені на полицях або у спеціальних контейнерах для іграшок. Уникайте місць з великими перепадами температури, таких як підвали або гаражі, оскільки це може спричинити пошкодження дерева.

 

4. Турбота:

Піклуйтесь про ваші іграшки, щоб вони завжди гарно виглядали. Ви можете використовувати природні засоби догляду, такі як нерафінована лляна чи кокосова олія або бджолиний віск, для збереження їх у хорошому стані. Нанесіть невелику кількість олії або воску на м'яку тканину і розподіліть рівномірно по поверхні іграшки.

 

дерев'яні монтессорі іграшки

 

Якщо вам цікаво чим відрізняються різні породи деревини — читайте також наш допис про це.

 

 

Але навіщо 100 разів слухати, коли можна 1 раз побачити? Тому, сьогодні зняла для вас детальне відео, як доглядадати за вашими іграшками. 

 

 

Завантажте цей гайд, із короткими інструкціями по догляду за нашими дерев'яними іграшками.