Ох ці дивовижні навчальні куточки та осередки в стрічці Pinterest. Чи мріяли ви хоч раз створити щось подібне для дитини?

 

монтессорі заняття вдома


Працюючи в навчальному закладі в наші обов'язки входило створення таких осередків не просто так! Таке моделювання допомагало дитині повністю зануритись в тему, яку потрібно вивчити й поетапно дізнатись всю необхідну інформацію в ігровій та цікавій формі.

Якщо ви обрали домашнє навчання та підготовку до школи, або ж ви хочете перевірити й поглибити знання дитини вдома — цей допис для вас! Сьогодні розберемось, як втілити куточок, як з картинки Pinterest у себе вдома.

 Як обрати тему?

Якщо ви не педагог й не знаєте з чого почати — підберіть для себе програму навчання, добре, якщо вона буде з схваленою й перевіреною МОН. Обирайте ту, що буде підходити до програми вашого навчального закладу, або закладу куди ви плануєте дати дитину. Педагоги залюбки поділяться із вами назвою їх методички, а таку можна придбати в книгарні. В таких збірках є календарне планування, яке використовують педагоги для планування занять.


Ми також можемо опиратись на інтереси дитини зараз й розкривати для неї глибше ту тему, що зацікавила її. Знаходьте ідеї для себе й в блогах інших мам та на тому ж Pinterest.

Коли змінювати тему?

Коли ми працюємо індивідуально, то можемо легко опиратись на те, як засвоїла наша дитина тему. Чи є в неї інтерес до неї чи вже ні. Ми можемо ротувати завдання та матеріали на полиці, змінюючи їх, але зберігаючи тему й доповнюючи її, якщо у нас є достатньо матеріалів.
В середньому, на одну тему можна виділяти місяць.

 


Підберіть матеріали

Знайдіть все необхідне для вашої теми: постери, книги, фото та зображення, пазли, картки, фігурки та модельки, набори дослідів, іграшки, лепбуки, творчі матеріали тощо.

 

 


На bavka ви можете тепер знайти такі чудові матеріали для домашнього навчання та підготовки до школи.

 У нас є ціла серія електронних зошитів "Цикл Життя", які ви можете видрукувати у зручному форматі, як навчальні завдання, так і постери для стіни. Змайструвати спільно лепбук чи створити 3d модель Циклу Життя живої істоти.

 

НАВЧАЛЬНІ ЗОШИТИ МОНТЕССОРІ


Ви також можете використати Дошку Цикл Життя та набори фігурок для вивчення конкретної теми.

 

монтессорі дошка цикл життя, фігурки цикл життя комах


На таких невеликих стелажах зручно розмістити всі необхідні матеріали й змінювати ваші тематичні куточки відповідно до інтересу малюка.

 


Подивіться які ще ідеї для натхнення я знайшла для вас у соцмережах.